Interesuję się komputerami oraz sportem.

Jestem fanem starych komputerów i konsol do gier.W swojej kolekcji posiadam takie komputery jak: ZX 80, Timex 2048, Spectrum+2, Atari, Commodore 64, Amiga 500 oraz różne rodzaje komputerów PC. Jeśli chodzi o konsole do gier jestem w posiadaniu atari, sega, nintendo wii, ps1, ps one, psx2 (różne wersje), psp.

Pomimo tego, że sport towarzyszył mi od zawsze w ostatnim czasie poświęcam mu zdecydowanie więcej uwagi. Moją przygodę ze sportem zacząłem we wczesnych latach dzieciństwa kiedy to cały dzień spędzałem na rowerze. Nie należąc do żadnego klubu zająłem 1 miejsce w igrzyskach na plaży w dyscyplinie ergometr rowerowy.

Następnie zacząłem swoją przygodę z judo. Udało mi się wywalczyć między innymi 1 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Niemiec, brązowy medal na mistrzostwach Polski, kilkukrotnie wygrywałem ligę szkolną, kilkukrotnie zajmowałem 1 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym, zająłem 1 miejsce w międzynarodowym turnieju „Szukamy Młodych Talentów” (otrzymałem wtedy nagrodę dyrektora szkoły dla najlepszego sportowca roku). Pomimo propozycji wyjazdu na Igrzyska Studenckie ze względu na kontuzję porzuciłem tą dyscyplinę sportową. Po kilku latach przerwy od sportu postanowiłem spróbować czegoś całkiem nietypowego i przeszedłem kwalifikację dostając się do drużyny futbolu amerykańskiego. Trzy sezony w jednej drużynie, później kontrakt i 2 sezony w kolejnej. W międzyczasie postanowiłem wystartować w konkurencji mas wrestlingu i już podczas pierwszych zawodów zająłem 3 miejsce. Po roku ciężkiej pracy stanąłem na najwyższym podium pokonując wszystkich rywali w 3 Otwartych Mistrzostwach Cieszyna.

Zimą nie odpoczywałem zajmując w sezonie 2017/2018 3 miejsce w Grand Prix Szczyrku w dyscyplinie slalom snowboard, sezon 2018/2019 zakończyłem na miejscu pierwszym.Po okresie błądzenia wśród wielu dyscyplin sportowych postanowiłem pobiegać.Do dziś udało mi się ukończyć wiele biegów ocr, przełajowych, bagiennych oraz pustynnych.Byłem uczestnikiem między innymi spartan race, biegu twardziela, commando race, biegu hałdami śląska, Garmin Ultra Race, dwukrotnie brałem udział w Mistrzostwach Polski w biegu na skocznię (w Wiśle skocznia im. Adama Małysza), bieg po Pustyni Błędowskiej i wielu innych. Do swoich treningów od niedawna włączam również rower.

W miejscu pracy jestem odpowiedzialny za organizację zajęć sportowych dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym oraz przedszkolnym.

Podczas moich ponad 25 lat przygód ze sportem uzyskałem kilka uprawnień oraz ukończyłem kilka kursów:

  • „Trener fitness i dietetyki”
  • „Dietetyka w sporcie”
  • „Kurs psychodietetyka”
  • Instruktor Sportu PZLA – uprawnienie uzyskano na AWF w Katowicach

Uzyskałem uprawnienia:

  • Instruktor Turystyki żeglarskiej PTTK
  • Trener Futbolu Amerykańskiego (odmiana flagowa)