Interesuję się elektroniką oraz sportem.

Pomimo tego, że sport towarzyszył mi od zawsze w ostatnim czasie poświęcam mu zdecydowanie więcej uwagi. Moją przygodę ze sportem zacząłem we wczesnych latach dzieciństwa kiedy to cały dzień spędzałem na rowerze. Nie należąc do żadnego klubu zająłem 1 miejsce podczas igrzysk dzieci i młodzieży w dyscyplinie ergometr rowerowy.

W latach ’90 zacząłem swoją przygodę z judo. Udało mi się wywalczyć między innymi 1 miejsce w Otwartych Mistrzostwach Niemiec, brązowy medal na mistrzostwach Polski, kilkukrotnie wygrywałem ligę szkolną, kilkukrotnie zajmowałem 1 oraz 2 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym młodzików, kadetów oraz juniorów. Zająłem 1 miejsce w międzynarodowym turnieju „Szukamy Młodych Talentów” (otrzymałem wtedy nagrodę dyrektora szkoły dla najlepszego sportowca roku). Pomimo propozycji wyjazdu na Igrzyska Studenckie ze względu na kontuzję porzuciłem tą dyscyplinę sportową. Po kilku latach przerwy od sportu postanowiłem spróbować czegoś całkiem nietypowego i przeszedłem kwalifikację dostając się do drużyny futbolu amerykańskiego. Trzy sezony w jednej drużynie, później kontrakt i 2 sezony w kolejnej. W międzyczasie postanowiłem wystartować w konkurencji mas wrestlingu i już podczas pierwszych zawodów zająłem 3 miejsce. Po roku ciężkiej pracy stanąłem na najwyższym podium pokonując wszystkich rywali w 3 Otwartych Mistrzostwach Cieszyna.

Zimą nie odpoczywałem zajmując w sezonie 2017/2018 3 miejsce w Grand Prix Szczyrku w dyscyplinie slalom snowboard, sezon 2018/2019 zakończyłem na miejscu pierwszym. Rekreacyjnie zacząłem biegać, udało mi się ukończyć wiele biegów ocr, przełajowych, bagiennych oraz pustynnych. Byłem uczestnikiem między innymi spartan race, biegu twardziela, commando race, biegu hałdami śląska, Garmin Ultra Race, dwukrotnie brałem udział w Mistrzostwach Polski w biegu na skocznię (w Wiśle skocznia im. Adama Małysza), bieg po Pustyni Błędowskiej i wielu innych.

Bazując na swoim doświadczeniu w sportach siłowych / sportach walki zacząłem uprawiać defendo (europejski system samoobrony).

W miejscu pracy jestem odpowiedzialny za organizację zajęć sportowych dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym oraz przedszkolnym.

Podczas moich ponad 25 lat przygód ze sportem uzyskałem kilka uprawnień oraz ukończyłem kilka kursów: